Obchodné podmienky

Prevádzkovateľ
ROXY Music Shop
BANNER, s.r.o.
Laurinská 11, 81101 Bratislava
IČO: 36684848
DIČ: 2022252914
IČ DPH: SK2022252914
Register: Okresný súd Bratislava I
Vložka číslo: 42670/B

Orgánom dozoru a dohľadu, ktorému činnosť poskytovateľa podlieha, je Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj, Prievozská 32, P.O. Box 5, 820 07 Bratislava 27

Objednávka
Všetky produkty ponúkané v našom internetovom obchode cedecko.sk si môžete objednať vyplnením internetovej objednávky podľa určeného postupu.
Objednávku môžete zrušiť emailom na roxy@roxy.sk (treba uviesť číslo objednávky). Bez objednávky titulu si nemôžete prísť vyzdvihnúť titul u nás osobne. Preto je potrebná objednávka.

Platba
Platba za tovar môže byť uskutočnená:
v hotovosti – osobne na predajnom mieste prevádzkovateľa
kartou – osobne na predajnom mieste prevádzkovateľa (minimálna suma na platbu kartou 20 eur)
dobierka – momentálne neponúkame (v prípade, že nemáte možnosť prísť osobne, napíšte nám email na roxy@roxy.sk – vymyslíme spôsob doručenia)
Dobierka momentálne počas ochorenia Covid-19 nie je možná z dôvodu veľkého vyťaženia Slovenskej pošty. Tovar bez problémov rezervujeme aj na dlhšie obdobie.

Doručenie
Keďže sa snažíme v prvom rade ušetriť vaše financie, neponúkame zasielanie tovaru poštou, ale po predchádzajúcej dohode môžeme tovar odoslať aj poštou formou dobierky, kde budeme počítať skutočné náklady za odoslanie tovaru na vašu adresu (príklad tovar v hodnote 6 eur, pripočítajte si približne 3,10 eurá na dobierku a 0,60 euro za balenie).
Po novom vrámci Bratislavy Vám objednávku nad 50 Eur osobne doručíme.

Reklamácia
Tovar zakúpený môžete reklamovať iba v prípade zakúpeného nového tovaru. Na kúpu bazárového tovaru záruku neposkytujeme. Preto sa snažíme urobiť obchod priamo v kamennej predajni a naše ceny sú tomu prispôsobené. V každom prípade, akékoľvek problémy nám oznámte emailom na roxy@roxy.sk